Sponzoři

Alza.cz

Děkujeme společnosti Alza.cz a.s. za poskytnutí plyšových hraček dětem z dětského domova.  

M&M reality nadační fond a skupina Kryštof

7.12.2019 Děkujeme společnosti M&M reality holding a.s, která darovala prostřednictvím svého M&M reality nadačního fondu dětem z dětského domova finanční dar ve výši 120.000 Kč. Rovněž děkujeme společnosti M&M reality holding a.s  za zajištění vystupení skupiny Kryštof pro děti v dětském domově při předávání daru. Děkujeme skupině Kryštof a panu Richardu Krajčovi za neopakovatelnou atmosféru.

Koupaliště Ricco Příbor 2019

Děkujeme panu Rudolfu Korčákovi, majiteli firmy Ricco, provozující koupaliště a autokemp v Příboře, za dlouhodobou podporu dětí z dětského domova v Příboře. Jako již několik let po sobě, mají děti z dětského domova v doprovodu vychovatelů možnost využívat v sezóně 2019 zcela bezplatně koupaliště Ricco v Příboře. Ještě jednou děkujeme.    

UAX s.r.o.

Děkujeme firmě UAX s.r.o. za sponzorský dar v podobě oblečení pro děti v celkové ceně 18.500,-Kč.

M&M Fest 2015

Dne 5.6.2015 se konal čtvrtý ročník M&M Fest, kam byly pozvány naše děti společností M&M Reality. Překvapení pro děti, v podobě letu vrtulníkem na Hradcem Králové, bylo bezpochyb vrcholem této vydařené akce.

Daruj hračku

Společnost Tango Havlíčkův Brod v.o.s. pořádá každoročně celorepublikovou sbírku hraček ve prospěch dětí s různými handicapy. Sbírka určena dětem v dětských domovech, ústavech sociální péče a stacionářích, dětem znevýhodněným fyzicky, mentálně, ale i sociálně. Tango Havlíčkův Brod, v.o.s. realizuje svůj autorský projekt Daruj hračku od roku 1997. V letech 1997 a 1998 jsme jej realizovali…

Air Bank a.s.

Děkujeme společnosti, zejména pak všem z vývoje IT, že podpořili děti z našeho dětského domova.

HC Vítkovice Steel

HC Vítkovice Steel a.s. Děkujeme týmu HC Vítkovice Steel, že umožnil našim dětem bezplatně navštívit vítězný zápas s BK Mladá Boleslav.    

M&M reality holding a.s.

M&M reality holding a.s. Děkujeme všem ze společnosti M&M reality holding a.s., kteří se podíleli a nadále podílí na podpoře našeho dětského domova.   Celorepublikový seminář 2015 U příležitosti Celorepublikového semináře 2015 věnovala společnost M&M reality holding a.s. našemu dětskému domovu neuvěřitelných 600.000,-Kč. DĚKUJEME!!!   M&M Fest 2015 Děkujeme za pozvání na tradiční M&M Fest,…