Sponzoři

PODĚKOVÁNÍ MĚSTU PŘÍBOR

Dovolujeme si touto cestou poděkovat vedení města Příbora, které opětovně zajistilo dětem z dětského domova v Příboře bezplatný vstup na atrakce, které jsou součástí Příborské pouti konané 11.9.2022. Za pravidelnou a nezištnou podporu děkujeme.

NOTEBOOKY PRO DĚTI

     Děkujeme NADACI NAŠE DÍTĚ, jejímž prostřednictvím jsme získali 24 notebooků pro děti v celkové ceně 126.000 Kč, které poskytla firma INNOGY. Notebooky jsou primárně určeny pro zajištění distanční online výuky. Ještě jednou děkujeme.

VSF Novotný s.r.o.

Děkujeme firmě VSF Novotný s.r.o. za účelový finanční dar ve výši 30.000 Kč určený na pořízení notebooků pro děti, u kterých v současné době probíhá distanční výuka. Ještě jednou děkujeme za rychlou pomoc a vstřícný přístup.

Poděkování Městu Příbor

Rádi bychom touto cestou poděkovali vedení Města Příbora, které zajistilo bezplatný vstup pro děti z dětského domova na pouťové atrakce dne 6.9.2020. Ještě jednou děkujeme.

PODĚKOVÁNÍ PANU KORČÁKOVI A FIRMĚ RICCO

PODĚKOVÁNÍ PANU KORČÁKOVI A FIRMĚ RICCO Rádi bychom touto cestou poděkovali panu Rudolfu Korčákovi, majiteli firmy RICCO, provozující letní koupaliště a autokemp RICCO v Příboře, že umožnil opětovně všem dětem dětského domova v Příboře a jejich doprovodům využívat bezplatně po celou sezónu 2020 letní koupaliště v Příboře. Za vstřícný, velkorysý a trpělivý přístup děkujeme.

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM

Děkujeme Nadaci Terezy Maxové dětem za poskytnutí příspěvku na pořízení tří notebooků, tří tiskáren a příslušenství z projektu „Mimořádná pomoc v době vyhlášení nouzového stavu z důvodu výskytu COVID-19“ v celkové výši 30.000 Kč. Toto vybavení bude prioritně využíváno dětmi v rámci distanční výuky. Za poskytnutou pomoc děkujeme.

Děkujeme za roušky a další pomoc

Děkujeme touto cestou všem, kteří nezištně a pohotově zajistili dětem a zaměstnancům dětského domova v Příboře roušky a další ochranné pomůcky. Jmenovitě pak paní spisovatelce Zuzaně Pospíšilové z Bílovce za bleskurychlou pomoc, panu Bémovi a jeho motorkářům z Kopřivnice, paní Anně Stoškové z Vřesiny, paní Janě Hanzelkové z Příbora, paní Marii Šimpachové a slečnám Táni…

Alza.cz

Děkujeme společnosti Alza.cz a.s. za poskytnutí plyšových hraček dětem z dětského domova.  

M&M reality nadační fond a skupina Kryštof

7.12.2019 Děkujeme společnosti M&M reality holding a.s, která darovala prostřednictvím svého M&M reality nadačního fondu dětem z dětského domova finanční dar ve výši 120.000 Kč. Rovněž děkujeme společnosti M&M reality holding a.s  za zajištění vystupení skupiny Kryštof pro děti v dětském domově při předávání daru. Děkujeme skupině Kryštof a panu Richardu Krajčovi za neopakovatelnou atmosféru.

Koupaliště Ricco Příbor 2019

Děkujeme panu Rudolfu Korčákovi, majiteli firmy Ricco, provozující koupaliště a autokemp v Příboře, za dlouhodobou podporu dětí z dětského domova v Příboře. Jako již několik let po sobě, mají děti z dětského domova v doprovodu vychovatelů možnost využívat v sezóně 2019 zcela bezplatně koupaliště Ricco v Příboře. Ještě jednou děkujeme.